VAIKO ŠIRDIES ASOCIACIJOS ,,ATRADIMŲ“ STOVYKLA 2016

Rugpjūčio 16-23d. aštuonias dienas prie pat jūros ilsėjosi per 60 stovyklautojų iš visos Lietuvos, kuriems poilsį ir pramogas organizavo Vaiko širdies asociacija. Jau šeštus metus  Palangos poilsio ir reabilitacijos centras ,,Pušynas“ dovanoja poilsį  mediniuose nameliuose, bei puikų maitinimą šeimoms, auginančioms vaikus su įgimtomis širdies ligomis, po itin sudėtingų širdies operacijų. 

Šiemet Vaiko širdies asociacijos stovykla organizuota stengiantis išlaikyti tradiciją, vien iš idėjos, neturint projektinių finansavimo šaltinių.  Esame ypač dėkingi Palangos ,,Pušyno“ administracijai ir KG Group už prasmingą kasmetinę paramą ir visiems geros valios žmonėms, kurie aukodami prisideda prie mūsų veiklos, be kurių organizuoti tokių stovyklų kaip ši – nebūtų įmanoma.

Itin aktyviai į stovyklos organizavimą įsitraukė savanoriai bei ,,mokslininkų“ Gudaičių, auginančių širdukę Danielytę šeima iš Alytaus, paruošusių ypač daug teigiamų emocijų suteikusių eksperimentų ir bandymų.

Džiaugiamės sulaukę kurorto pramogų verslininko Dainiaus Drungilo paramos, kurio dėka stovyklautojai nemokamai išbandė įvairiausias pramogas ne tik pačioje gražiausioje Palangoje Basanavičiaus gatvėje batutų parke, bet ir patyrėme nemažai įspūdžių elektromobiliais bei velomobiliais, sukdami ratus visoje Palangoje ir džiaugdamiesi geru poilsiu. 

Didelį įspūdį ir daug teigiamų išgyvenimų stovyklautojams paliko Birutės Ambložiejės, Martyno Vitkaus ir TV3 projekto X Faktoriaus finalininkės Marijos Beržės padovanotas koncertas, kuriame vaikai ne tik kartu dainavo, šoko, bet ir šiltai bendravo.  Susitikimą vainikavo jautrus režisierės D.Kanclerytės filmo ,,Vaiko Širdis“ pristatymas, po kurio Vaiko širdies asociacija sulaukė ypač netikėtos staigmenos - buvo pavaišinti pačios Marijos pagamintu tortu, mielai kartu fotografavosi, neslėpdami susižavėjimo ja ir širdingiausio dėkingumo.

Už šiltą bendrystę ir psichologinį palaikymą esame dėkingi Rūtai ir Astai, Domui ir Aistei - už įamžintas akimirkas, Adomui už smagias aktyvias sportines pramogas paplūdimyje, Vinetu kaimo indėnams už įdomius įspūdžius ir apsilankymą muziejuje, saksafonistei Julijai už organizuotą staigmeną - gyvo garso koncertą, o Tatjanai už tapybos ant vandens terapiją, kuri padarė neišdildomą įspūdį ne tik vaikams, paaugliams, bet ir suaugusiems: visi vienbalsiai buvo sužavėti savo pačių darbais ir talentais! 

Puikiai pailsėję, pabuvę atradėjais ir atgavę jėgas vaikai dalinosi nekasdieniais įspūdžiais, sakydami, kad sugrįžę namo vėl labai lauks sekančių metų širdukų stovyklos ir kurorto pramogų. Ačiū visiems stovyklautojams už gerą klimatą ir mielą atmosferą, puikias emocijas, atvirą ir nuoširdžią draugystę! Ačiū, kad nepalūžote nuo lietaus gausos, ačiū, kad spinduliavote meile vaikams ir vieni kitiems.

Kviečiame šeimas, auginančias vaikus su įgimtomis širdies ydomis į Vaiko širdies asociaciją dalintis patirtimi ir bendrauti, o galinčius paremti mūsų veiklą – prašome bendradarbiauti!