VŠA POILSIS NIDOJE 2018

Ar dažnai tenka išgirsti nuoširdžius žodžius geradario, kuris pats aiškiai džiaugiasi darydamas kitiems gera? Ramus ir gerai nuteikiantis širdukų šeimų poilsis Nidoje -tai kasmetinė viešbučio ,,Nidus“ savininkų Jurgitos ir Egidijaus Vičių dovana Vaiko širdies asociacijai. Šiemet kovo 09-11d. jaukiai praleisti laiką čia buvo pakviesti  13 - su apgyvendinimu, SPA malonumais, sočiais ir skalsiais pusryčiais, visada maloniu paslaugiu ir besišypsančiu personalu.

Kaskart Nida savaip žavinti ir nepaprastai graži. Šiemet savaitgalis  sutapo su Lietuvos nepriklausomybės atkūrimo diena, plevėsuojančiomis trispalvėmis vėliavomis, parapijos klebono solo koncertu, ramia jūra ir žvejų virtinėmis apšalusių marių baltame fone.

,,Jau keli metai kaip nebuvome su visa šeima niekur kartu poilsiavę, kad pabūtume visa šeima drauge, - dėkingumo neslėpė daugiavaikė Romena Andriuškevičienė iš Kauno, auginanti 10 metukų širdukę  Andrėją.

,,O man įsimintini viešbučio savininko Egidijaus žodžiai, kurie prasilenkiant restorano tarpduryje  nuskambėjo kaip itin šiltas, draugiškas ir stiprus palaikymas sakant: -galėtumėte ir dažniau apsilankyti!“, - prisiminimais dalijosi besišypsanti VŠA vadovė Daiva Jonauskienė.

Draugiškas ačiū ,,Nidus“ kolektyvui už kasmetinį širdukų šeimų poilsį! Tikrai norėsime čia dar sugrįžti :)

Uždaryti x