,,PADĖKOS“ RENGINYS SANTARIŠKIŲ LIGONINĖJE 2010

Dvi gražuolės ,,Eitaro kalvės‘‘ savininko E. Pokvyčio rankų darbo statulėlės iš Plungės rajono Aleksandravo vasario 5d. iškeliavo į Santariškių ligoninę. Jų eskizą kūrė Dausakaliai D. ir A. Viliai iš Vilkyčių. Tai aukščiausio vertinimo VŠA autorinė Eitaro Pokvyčio dovana. Viena iš jų už idėją ir paraginimą tėvams susiburti, už padėtą kertinį akmenį asociacijai įsisteigti įteikta daktarei R. Sudikienei. Antroji tokia pat Eitaro Pokvyčio statulėlė padovanota centro vadovui V. Taručiui už darbą VŠA internetinėje svetainėje ir už nuoširdų bendradarbiavimą.

,,Padėkos“ renginį pradėjo Gina Rimkienė A. Jonyno eilėmis ,,Žmogaus širdis“, o Daivos Čepulienės atliekama S. Rachmaninovo ,,Vokalizė“ ir J.S. Bacho ,,Žiga“ pakėlė visų dalyvavusių šventėje nuotaiką. Už parodytą iniciatyvą skiriant širdukams vaikučiams 2% GPM, diplomais buvo padėkota II širdies chirurgijos skyriaus kardiologui K. Lankučiui ir slaugytojai R. Dalinkevičiūtei.


Džiaugiamės, kad galime prisidėti prie vaikų svajonių išsipildymo ir esame labai dėkingi visiems, prisidėjusiems prie VŠA veiklos, paskyrusiems 2% GPM.

VŠA įteikė piniginę paramą po 1000Lt trims vaikams: Andrejai Andriuškevičiūtei iš Kauno, Ingai Kripaitei iš Plungės rajono ir Renatui Barkauskui iš Vilniaus. Asociacijos narių nuomone, šie vaikai yra verti, kad jų svajonės būtų išpildytos. Visi jie operuoti ir stebimi Santariškėse, du iš jų džiaugiasi ir dėkoja medikams, donorams bei jų artimiesiems už suteiktą antrąjį gimtadienį.

Piniginė dovana poilsiui ir pramogoms buvo įteikta Rasai Tautvydienei – labai stiprios sielos mamai, turinčiai angelėlį Viltę, aktyviai prisidedančiai prie VŠA veiklos, kad mūsų, suaugusiųjų, širdys būtų suburtos padėti vaikams.

VŠA įteikė dovaną vaikų žaidimų kambariui – vaikiškas knygeles. Įteikiant knygeles buvo išsakytas VŠA prašymas skyriaus vedėjui V. Lebetkevičiui, kad kambarys pagaliau būtų atrakintas mažiesiems ligoniukams. Tikimės, kad jas vartyti, skaityti ir spalvinti žaidimų kambaryje mažieji ligoniukai galės jau artimiausiu laiku.