PAAUGLIŲ VASAROS STOVYKLA NORVEGIJOJE 2009

Vaiko Širdies Asociacija gavo 5 pakvietimus į stovyklą Norvegijoje „Nordic Youth Camp“. Tai buvo stovykla jaunimui nuo 14 iki 18 metų. Spaudos pagalba paskelbėme atranką, noričių vykti į stovyklą. Laukti ilgai nereikėjo, kadangi norinčių greitai atsirado. Bet buvo atrinkti 4 jaunuoliai: Dovydas, Mantas, Kostas, Viktorijus, bei lydintis asmuo – Rasa Stončienė. Stovykla vyko 2009 liepos 24 d. – 31 dienomis.

Visi stovyklos dalyviai susitikome Norvegijos sostinėje – Osle. Iš ten iki stovyklos keliavome autobusu apie 200 km. Vykdami į stovyklavietę spėjome pasigrožėti gamta. Nuvykę įsikūrėme namelyje, kuriame gyvenome visą savaitę.

Įspūdžių netrūko, kadangi vykome dviračiais į kalnus, maudydavomės baseinuose, bei kalnų ežeruose. Mokėmės padėti kitam žmogui nelaimės atveju, šios pamokos mums vėliau padėjo įveikti užduotis, išbandymus. Taip pat mėgavomės SPA patogumais ir vykome į netoliese esantį miestelį – Lilehamerį, kuriame 1994 m. vyko žiemos olimpinės žaidynės. Keliavome ir į „Hunderfossen“ šeimos parką, kuriame atrakcijų ir linksmybių netrūko...

Net nepastebėjome kaip pralėkė visa savaitė, ir turėjome vykti namo, atgal į Lietuvą, tačiau pasisėmėme vertingos patirties kaip rengti vasaros stovyklas savo šalyje!

Uždaryti x