BENDRYSTĖ SU VŠĮ „ŠV. PRANCIŠKAUS ONKOLOGIJOS CENTRAS“

Mintis sudalyvauti ,,Vilties bėgime“ gimė su tikslu palaikyti šio renginio organizatorius ir visus, sergančius onkologinėmis ligomis. Prieš trylika metų išgyvenusi sukrėtimą ir pati kovojusi su sunkia onkologine liga Vaiko Širdies Asociacijos pirmininkė Daiva Jonauskienė su malonumu priėmė sūnaus pasiūlymą sudalyvauti maratone ,,Vilties bėgimas 2009“ Klaipėdoje ir pasikvietė VŠA narę R. Stončienę. Šitokia galimybė unikali ir nepakartojama Lietuvoje. Kai gyvenimas įgauna kitokias vertybes ir suvokimo spalvas, belieka palinkėti visiems ištvermės, neprarasti vilties ir tikslo siekimo. Vaiko Širdies Asociacijos nariai – (iš kairės) R. Stončienė, jos sūnus J. Stončius, D. Jonauskienė, V. Jonauskas ir K. Jonauskas nutarė išbandyti savo jėgas maratone bėgant 6,6km.

Buvo galima pasirinkti ir lengvesnę 3 km atkarpą, bet buvo nuspręsta pajusti pasitenkinimą sunkesnėje distancijoje. Galėjome tik spėlioti, ar jauniausias iš maždaug 4000 dalyvavusių dalyvių maratone mūsų asociacijos narės R.Stončienės sūnus 6 metukų Justas, turintis įgimtą širdies ydą, pasieks finišą. Tai nebuvo

jo ir mamos tikslas šiame bėgime. Jis turėjo savo idėją, kurios niekas kitas negalėjo net įžvelgti. Daugiau užsiregistravusių tokio amžiaus vaikų ilgojoje 6,6km distancijoje nebuvo matyti. Suprantamas džiaugsmas, visiems susitikus Vasaros koncertų estradoje ir pasiekus finišą!

Vaiko Širdies Asociacija turi naują bėgimo maratono lyderį Justą Stončių, kurio interviu bus paskelbti artimiausiu laiku!! Tegirdi jį visa Lietuva, linkime jam visokeriopos sėkmės ir teišsipildo jo svajonės!

Justo intencija sutapo su visų dalyvavusiųjų. Jis labai nuoširdžiai bėgo ir visą tą laiką labai stengėsi! Justas gavo didžiausią šio renginio apdovanojimą, net negalvodamas, kaip jam skauda nutrintą kojos pirštelį!!

Šito vaiko krūtinėje plaka tyra širdelė, linkėdama nepasiduoti savo darželio bendraamžiui draugui Gabrieliui, kovojančiam su leukemija, jis linki Gabrieliui stiprios sveikatos, turėti daug daug draugų ir nenusiminti!! Justas dvigubai nori paremti ,,Vilties bėgimo 2009” akciją, ją laimėdamas to nesureikšmina ir vaikišku tyru džiaugsmu prisideda prie Onkoreabilitacijos Klaipėdoje statybos!!!