BENDRYSTĖ SU „SMALSUČIAIS“ 2010

Bendrystė su Klaipėdos vaikų, sergančių cukriniu diabetu klubu "Smalsučiai" prasidėjo prieš pat steigiantis Vaiko Širdies Asociacijai. ,,Smalsučių“ klubo pirmininkė Jolanta Jasiulionienė (dešinėje) prisidėjo prie Vaiko Širdies Asociacijos atsiradimo: nuoširdžiais patarimais, paskatinimais ir įkvepiančiu entuziazmu. Ji tarsi labai artima draugė būsimai prezidentei Daivai Jonauskienei negailėjo laiko išsakyti idėjų, pastebėjimų, savo nuomonės ir patirties.

Tai paskatino nuvykti į jų rengiamą vaikų savaitgalio stovyklą Plateliuose. Ryte, atvykus į stovyklą, nustebino sodyboje tvyranti ramybė. Atrodė lyg visi vaikai dar miegotų.

Tačiau jie įdėmiai klausėsi konferencijų salėje medikų pristatomos paskaitos apie burnos higieną ir dantukų priežiūrą.

Po paskaitos vykęs nuoširdus bendravimas su stovyklos organizatoriais paliko šiltą įspūdį. Jame aptarėme mūsų organizacijų veiklų tikslus, „Smalsučiai“ pasidalino savo 8 metų patirtimi ir galimą medikų pagalbą iš Klaipėdos vaikų ligoninės. Jie pažadėjo padėti skleisti informaciją apie Vaiko Širdies Asociaciją Klaipėdos vaikų ligoninėje asmenims, susiduriantiems su įgimtomis širdies ydomis.

Atsidėkodami pasiūlėme savo dovaną, gautą iš ,,Corience“ – stovyklą savaitei Norvegijoje paaugliui, turinčiam širdies ydą. Galbūt atsiras norintis vykti į stovyklą Norvegijoje ir pasinaudos šia puikia proga pailsėti, susipažinti bei susirasti ten bendraminčių. 

Lauksime „Smalsučių“ klubo draugų liepos ilgąjį savaitgalį mūsų vyksiančioje vaikų stovykloje Varniuose prie Lūksto ežero! Tikimės, kad pirmininkė Jolanta su savo žavia dukra pažadą aplankyti mus ištesės!

Smalsučiai