„AVIVA“ LABDAROS LOTERIJOJE – PARAMA MAŽIESIEMS „ŠIRDUKAMS“

Jau septyniolika metų kasdien rūpinamės savo klientų finansine gerove ir esame tvirtas jų ramstis, jei ištinka nelaimė. „Vaiko širdies asociacija“, kaip ir mes,  yra tvirtas šeimų ramstis. Tų šeimų, kurių naujos gyvybės laukimą ir atėjimą į šį pasaulį aptemdo žinia – vaikelis gimė su širdies yda.  

8 iš 1000 kūdikių gimsta su širdies ydomis, o kas dešimto iš jų būklė tokia sunki, kad operacija turi būti atlikta pirmosiomis gyvenimo valandomis. „Vaiko širdies asociacija“ rūpinasi, kad vaikų, sergančių širdies ir kraujagyslių sistemos ligomis, tėvai nepalūžtų, gautų reikiamos informacijos ir pagalbos, o mažieji „širdukai“ – reabilitacijos galimybes, bendravimą ir kokybišką laisvalaikį.

„Nuolat stengiamės pažvelgti už įprasto akiračio ribų, neapsiriboti savo kasdienėmis pareigomis ir darbais, dar geriau suprasti ir būti arčiau žmonių, kuriems reikalinga pagalba. „Vaiko širdies asociacijos“ veikla mums atrodo itin prasminga ir reikalinga, todėl džiaugiamės užsimezgusiu bendravimu ir galimybe prisidėti prie jų įgyvendinamų iniciatyvų“, – sako „Aviva Lietuva“ generalinė direktorė Asta Grabinskė.

Gegužės 11 d. „Aviva Lietuva“ metinėje konferencijoje pakvietėme visus darbuotojus ir finansų konsultantus dalyvauti labdaros loterijoje, kur „Vaiko širdies asociacijai“ visi kartu paaukojome net 2 275 eurus.

„Dėkojame už jūsų rūpestį ir surinktas lėšas, kurios išties mums labai reikalingos. Surinkti pinigai bus skirti organizacijos veiklai plėtoti – projektų įgyvendinimui, rūpinimuisi, kad kuo daugiau vaikų ir jų tėvelių lengviau ištvertų laikotarpį prieš ir po operacijos, kad kuo daugiau vaikų galėtų pasinaudoti reabilitacijos galimybe, kad širdukų šeimos turėtų galimybę bendrauti, palaikyti vieni kitus, įkvėpti optimizmo“, – džiaugėsi „Vaiko širdies asociacijos“ vadovė Daiva Jonauskienė.