Pasikviesk mus į savo šventę!

Šokinėjimas ant batuto yra bene geriausias sportavimo būdas. Pernelyg nesistengdami labai efektyviai treniruojame visą kūną. Be to, kartu treniruojama širdis ir vėdinami plaučiai. Šokinėjimas verčia išsiplėsti plaučius, kas yra labai gerai sergant astma ir kitomis plaučių ligomis.

Šokinėjimas ant batuto turi daug naudos sveikatai, nes šokinėjant dirba beveik visi kūno raumenys, taip pat yra apkraunami kaulai ir dėl to jie tampa stipresni. Todėl batutas yra viena geriausių kaulų stiprinimo priemonių.

Patikimas batutas - saugios pramogos

Siūlome naują, patikimą Italijoje pagamintą batutą - "Žuviukas Nemo"! Ant jo gali šokinėti net 10 vaikų iki 12 metų amžiaus. Batutas pagamintas iš ilgaamžio, atsparaus ugniai, trijų sluoksnių aukštos kokybės PVC tento. Visos siūlės susiųtos dvigubai, o dugnas – keturgubai. Čiuožyklos ilgis net 6 metrai!

Batuto išmatavimai: 9m x 5,5m x 6m

Batutas "Traukinukas Tomas"


Pripučiamas batutas "Traukinukas Tomas" atitinka griežčiausius Europrs Sąjungos reikalavimus, yra sertifikuotas, naujas, aukštos kokybės, pagamintas iš armuotos PVC. Pritaikytas net patiems mažiausiems. Ant šio batuto vienu metu gali pramogauti 10-12 vaikų.

Batuto išmatavimai: 3m x 6m

Pakviesdami mus į savo šventę padėsite vaikams turintiems širdies negalią. Dėl batuto užimtumo ir kitos informacijos kreipkitės telefonu +37068258837 arba el. paštu vaikosirdis@gmail.com

Paremk širdukus pasikviesdamas mus!

Rašyti el. laišką

TURITE KLAUSIMŲ? PARAŠYKITE MUMS!